MULTITEC

Plachty a sítě na kontejnery

Použití krycích plachet a ochranných sítí je možné u všech typů otevřených kontejnerů. Pro snadné a bezpečné uchycení plachty nebo sítě jsou kontejnery vybaveny ocelovými háčky po obvodu.

Krycí plachty na kontejnery jsou šité na míru a jsou vybaveny ocelovými kroužky s gumovými úchytkami po obvodu plachty pro její snadné uchycení. 
Plachta může být také připevněna na harmonikové skládací konstrukci, jejíž výhodou je postupné složení nebo rozložení přes celou plochu kontejneru. Konstrukce s plachtou je buď jednodílná se složením k jedné straně nebo dvoudílná dělená podélně ve směru jízdy a skládaná zčásti vpravo a zčásti vlevo. Ovládání je ručním heverem.
Pro náročné zákazníky dodáváme rolovací plachty s kurty, s nimiž je snadnější manipulace a systém je estetický. Plachty mohou být rolovací podélně nebo příčně. Osazeny jsou na subtilní duralové konstrukci. Kontejnerové plachty se dodávají v kvalitě a barvách dle potřeby zákazníka.

Ochranné sítě na kontejnery se připevňují očky v síti do háčků na obvodu kontejneru.
Dále nabízíme dodání kontejnerových ochranných shrnovacích sítí s vodítky (většinou po délce kontejneru), což je systém pro manipulaci pohodlnější než prostá síť.
Kontejnerové sítě dodáváme v kvalitě a vybraných barevných odstínech dle volby zákazníka.