MULTITEC

O nás

 

Oslavili jsme 30 let trvání obchodní značky MULTITEC.
1991 - 2021

 

Společnost MULTITEC je výrobní a obchodní subjekt s tradicí v oblasti vývoje a výroby kontejnerů, kontejnerových systémů, vyklápěčů nádob, lisů na odpady a dalších speciálních a tematicky příbuzných strojírenských výrobků a účelových zařízení. Kontejnery se vyrábějí pro všechny druhy kontejnerových nosičů pro silniční přepravu a manipulaci s odpady a materiály, pro přepravu mechanismů na kontejnerových plošinách a v kontejnerech a pro technologickou a závodní přepravu a manipulaci. Spolešnost MULTITEC je lídrem ve vývoji a výrobě nové konstrukce kontejnerů z vysokopevných ocelí.

Základní třídění kontejnerů je na kontejnery ABROLL (hákové a lanové natahovací mechanismy na kontejnerových nosičích) a na kontejnery MULDA (ramenové nakladače, vysokozdvižné vozíky aj. manipulační technika).

Výrobky značky MULTITEC se vyrábějí a jsou na trhu od roku 1991. Produkce společnosti je dlouhodobě zaměřena do oblasti odpadového hospodářství a životního prostředí.

Společnost realizuje zakázkovou výrobu v souladu s potřebami odběratelů. Jejím základem je vlastní know-how, vlastní konstrukce, nové výrobní a technologické zázemí. Naším cílem je zvýšení úrovně výroby využíváním nových pokrokových technologií.

Výrobky společnosti jsou certifikované a homologované pro český a evropský trh, vyhovují normám ČSN EN, DIN, NFR, Svensk Standard (SS), ISO, ADR.